Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu
Latviešu
English
Latviešu
Valoda: Latviešu
English
Latviešu

PAR CSDD IZGLĪTĪBAS PROJEKTIEM BĒRNIEM UN JAUNIEŠIEM

CSDD īsteno arī informatīvi izglītojošus projektus ceļu satiksmes drošības jomā, īpaši – bērniem un jauniešiem. Pateicoties tam, jau vairākus gadus Latvijā notiek vērienīgi pasākumi dažāda vecuma jaunajiem satiksmes dalībniekiem. Lasīt vairāk http://www.csdd.lv

CSDD teorijas eksāmens pieejams http://csnt.csdd.lv/

IZGLĪTOSIM SKOLĒNUS PAR VESELĪGU DZĪVESVEIDU!

Tā ietvaros ir izstrādāts skolēnus uzrunājošs video, kā arī informatīvais materiāls skolotājiem, kas palīdzēs viņus izglītot par veselīga dzīvesveida nozīmi.

Mazkustīgais dzīvesveids un ar to saistītās veselības problēmas Latvijas skolēnu vidū arvien pieaug, tāpēc Bezalkoholisko dzērienu ražotāju asociācija sadarbībā ar Izglītības un zinātnes ministriju, Veselības ministriju un Slimību profilakses un kontroles centru ir izstrādājusi izglītojošo kampaņu skolēniem par veselīgu dzīvesveidu.

Ikviens skolotājs ir aicināts izmantot izstrādātos informatīvos materiālus un video. Skolēnus iespējams uzrunāt, piemēram, audzināšanas stundās, noskatoties video un pēc tam rosinot skolēnus uz diskusiju par viņu personīgo pieredzi. Tā kā video sastāv no četrām daļām jeb tematiem (ūdens, sports, enerģija un uzturs), dažādus tematus var aplūkot atsevišķi, piemēram, vienu mācību stundu veltot tematam par fiziskajām aktivitātēm, bet citā reizē ar skolēniem pārrunājot uztura jautājumus.

Pilnais video Youtube - www.youtube.com/watch?v=oLTymMQsqHA&feature=youtu.be

Video pa daļām Youtube:
Uzturs: youtu.be/cWdRf_ouVsw
Enerģija: youtu.be/3eyTWw0yFwY
Ūdens: youtu.be/z1vsx_ncPj0
Sports: youtu.be/FToe5_pbN24


DROŠS INTERNETS

 Noderīgas saites